yükleniyor

Vizyon ve Misyonumuz

Misyonumuz

Üretimimiz ile alakalı; dünyamızda olan gelişmeleri takip edip AR-GE çalışmalarımız ile bir üst seviyeye taşımak, ilk önce ülkemizin dışarıya bağımlılığını engellemek ardından dünyada kabul gören ürünler sunmak.

Vizyonumuz

30 yılı aşkın süredir biriktirdiğimiz teknik bilgimize ve kurumsal değerlerimize sahip çıkarak paydaşlarımıza, temsilcilerimize ve bütün kullanıcılarımıza; günümüz rekabet şartları içinde dünya kalitesinde ürün ve hizmet sunan takip edilen bir kuruluş olabilmektir.

Değerlerimiz Aile Yapımız

Hedeflerimize ulaşabilmek için bütün emekçilerimizin her birinin ailemizin bir ferdi olduğunu unutmuyoruz. Bu sebepten bir ailede olması gereken karşılıklı sadakat, dürüstlük, güven ve iş birliği odak noktamızı oluşturuyor.

Güvenilirlik

Paydaşlarımızın, temsilcilerimizin ve ürünlerimizi tercih eden herkesin ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunacağımıza ve ihtiyaç duyduklarında yanlarında olacağımıza güvenebilirler.

Doğruluk

Müşteri ihtiyaçlarını anlamak; bilgi birikimimiz ve üretici olmanın verdiği ürün çeşitliliği avantajı ile taleplere doğru ve yerinde çözümler sunmak için çalışırız.

Yenilikçilik

Tecrübelerimizden oluşan bilgi birikimimizi ve yaptığımız AR-GE çalışmalarımızı bütün ürün çeşitlerimizin imalat süreçlerinde pozitif yenilikler yapmak için kullanırız.

Oluşan bilgi birikimimizi gelecek nesillere aktarmanın geleceğimizi oluşturduğunun, genç beyinlerin bizleri daha ileri götüreceğinin ve katma değerler ile taçlandıracağının farkındayız. Ulusal çıkarlarımızı tüm menfaatlerin önünde tutarak dünya kalitesinde TÜRK MALI ( YERLİ MALI ) ürünlerimize yenilerini de ilave ederek geleceğimizi inşa etmek hedefimiz.